Hakkımızda

Çevre, sağlık ve güvenlik

Tekstil kimyasalları ve uygulamalarda yeniliklere yön veren çözümler sunmaktayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız doğal çevreyi korumaktadır. Tekstil kimyasal çözümlerimiz güvenli, ekonomik, ve hızlı boyamalar gibi işlevsellikler dahil olmak üzere doğal su kaynaklarını israf etmeyip üretim performansınızı geliştirir.

İpekten Tektil & Kimya

Sektördeki konumumuzu güçlendirecek, müşterilerimize sunacağımız ürün ve çözümleri daha iyi bir hale getirmemize olanak sağlayacak işbirliği ile sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.

ipekten-icon

Biz kimiz?

İpekten Tekstil

50 yılı aşkın tecrübemiz aile geçmişimizden gelmekte olup tekstilin her aşamasındaki uzmanlığımızı İpekten Tekstil adıyla Çorlu’da hizmet vermekteyiz.

Tekstil ürünleri üretimi, boyama ve iş elbiseleri alanında verdiğimiz hizmetlere tekstil kimyasaları satış ve pazarlama alanında devam etmekte olan İpekten Tekstil kaliteli ürünleri sizlere sunmayı düstur edinmiş olup  güncel sorunları tespit ederek, onlara uygun çözümler sunmaktayız. Tekstil yardımcı kimyasalları satış ve pazarlama alanında üstün hizmet anlayışından ödün vermeden siz değerli müşterilerimize “Çözüm Ortağı” olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Tekstil kimyasalları alanındaki hizmetlerimizi, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.

Vizyonumuz

Güçlü bir takım ruhu ile dürüstlüğü ön planda tutarak tüm tekstil hizmetlerimizde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz vizyon misyon ve değerlerden ödün vermeden, çevresel olgulara saygılı, sürekli eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunan bir kuruluş olmak.

Scroll to Top
WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var?
İpekten Tekstil
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?