Ürünler

Pamuk Boyama Yardımcıları

Alkalin Cotton

Tampon Karakterli Eriyik Alkali

Pamuk ve viskoz boyamalarda Soda yerine kullanılan, tampon karakterli eriyik alkalidir. Sodadan daha güvenli ve daha verimli olması nedeni ile tercih edilir.

Decopol Reaktif

Reaktif Boyama İçin Egal Boyama Maddesi

Selülozik elyaf ve kaışımlarının reaktif boyanmasında; düzgün boyamayı sağlamak için geliştirilmiş, proses güvenliği ve boyama tekrarlanabilirliğini yükselten; egal boyama yardımcısı

DECOLIN DC

Boya Verim Düzenleyici

Kalsiyum, magnezyum, demir, bakır iyonlarından kaynaklanan hataları önlemek gereken tüm banyolarda kullanılır. 1 g/l DECOLIN DC ile; toplam 15 Alman sertliğindeki ortamda bile sorunsuz boyama gerçekleştirilebilir.

Decowet BS

Kasar Verim Düzenleyici

Pamuk ve karışımlarının terbiyesi için yapılan kasar banyolarında iyon tutucu ve peroksit stabilizatörü yerine kullanılır. Kasar sonrası kumaşı %90 oranında temizler. (Toplam sertlik ve aşır metal iyonlarından.)

Decopol EDP

Koyu renkler için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi

Koyu renk reaktif pamuk boyamalar için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi

DecoClean

Reaktif Boyama Sonrası İçin Efektif Yıkayıcı

Renklerin bozulmadığı, işçi hatalarının en aza indirildiği bir proses geliştirmek için üretildi. DecoClean ile yıkamalar sürekli aynı kalitede gerçekleşir. Renkler bozulmaz. Bu ürün klorik veya sülfürik asit içermez. Analitik olarak test edilebilir.

Süper Soda

Güvenli İşlemler İçin En iyi Yardımcı

Soda ile kuvvetli bazik tampon bazı kimyasalların, yüksek basınç ve sıcaklık altında elde edilmiş, kompleks/polimer yapısında bir Soda molekülüdür. 10 Ton Soda yerine 1,7 Ton SüperSoda yeterli! Kompleks polimer Süper Soda molekülü emrinizde!

Scroll to Top